Весільна відео зйомка

У житті ми дивимося дуже багато різних фільмів, роликів чи кліпів, але якщо головним героєм сюжету є Ви і це - Ваше весілля чи будь-яке Ваше свято... цей фільм буде займати найвище місце у Вашій фільмотеці. Ось чому вибір підходящого професійного оператора є дуже важливим на даному етапі.
Я та моя команда, що складається з професійних операторів, фотографів, монтажерів і ретушерів, за чиїми спинами досвід роботи, зробимо все необхідне, щоб Ваше свято було зеберено для Вас у найкращих кольорах, ракурсах та мало найцікавіший сюжет.
Нижче Ви можете глянути наші відеороботи і вирішити для себе чи підходить даний формат зйомки на обробки відео саме Вам.
Petro Kondrat

Відео весілля та Love Story

Кілька переваг чому саме Ви повинні замовити Нас на своє свято:

Відгуки

 • Нещодавно нам пощастило співпрацювати з прекрасною парою та майстрами своєї справи Петром та Ірою на зйомках нашого LoveStory та весіллі 16.07.2016 р. Хочеться висловити щиру подяку за їх роботу, поради та допомогу у підготовці зйомок, приймання до уваги наших побажань, веселу компанію та приємне спілкування   При перегляді LoveStory видно, що була вкладена часточка душі у кожен кадр. Ми та наші гості були просто в захваті! Залишається побажати побільше цікавих замовлень, творчих злетів і успіхів у всьому.

  Юлія
 • 3 вересня 2016 найщасливіший день у моєму житті😊 Довершити цей день мені допомогли Петро та його дружина Іруся, які були операторами на нашому весіллі. Ця молода пара творча, креативна, невтомна і весела. Ми та всі наші друзі з захопленням перегляємо Love Story яке вони зняли за один день, а результат просто неймовірний. Також не можемо відвести погляду від фото. Іруся вміє спіймати найцікавіші миті із життя і відобразити їх на фото. Безмежно дякуємо Петрові та його дружині за величезний труд, бажаємо їм міцного здоровя, радості, і багато-багато цікавих замовлень.

  Вікторія Ковальчук
 • Щиро хочемо подякувати за чудові відео і фото! )))) Love story супер !!! усі були в захваті, дуже сподобався процес зйомки відео, монтаж! Ми з впевненістю можемо порекомендувати Петра та Ірину , непросто як чудових відеооператора та фотографа,а як професіоналів своєї справи!!! Вони дуже терпеливі,вміло знаходять підхід до кожного.Також Петро та Ірина дуже позитивні люди,під час фотосесії сумувати нема коли!!! Рекомендуємо його всім молодятам,а також тим хто хоче зберегти чудові миті свого життя на фотографіях та відео!!!

  Ірина Харук
 • Хочу безмежно подякувати Петру з Ірою та Романові за чудову роботу!) Все пройшло чудово!)на найвищому рівні!) Ви знаєте і любите свою роботу і , тому, у вас виходять такі класні роботи!) Рекомендуємо усім таких професіоналів!!!)Рекомендуємо його всім молодятам,а також тим хто хоче зберегти чудові миті свого життя на фотографіях та відео!!!

  Зоряна Бойків

Замовте презентацію нашої роботи при зустрічі. Це завжди безкоштовно

Послуги відеозйомки. Пакети послуг

Якщо Вам потрібна весільна відеозйомка та відеооператор на весілля – тоді Ви по адресу. 

Замовляючи весільну зйомку у нас Ви можете отримати:

 • Весільна зйомка одним відеооператором від ранку нареченої до завивання.
 • Весільна зйомка командою операторів чи фотографів.
 • Зйомка з безпілотника (висоти пташиного польоту).
 • Використання додаткових систем стабілізації для придання картині художності, стилю та неповторності.

Замовляючи зйомку Вашої історії кохання, я, в першу чергу, запитую Вас: “Яким приблизно Ви бачите відеоролик Вашої Історії кохання?”. На основі отриманих даних я складаю сюжет та сценарій, даю рекомендації по локації, одягу та стилізації. Після попередніх зустрічей і обговорень ми приступаємо до зйомки вже з повністю складеним сценарієм. Кожен учасник знає що від нього вимагається під час зйомки і є вже підготовленим до своєї ролі. А це, на мою думку, тільки позитивно виражається на результаті.

Кожен школяр та студент хоче отримати на згадку про свої роки навчаття пам’ятку про своїх однокласників чи одногрупників. Найбільш підходящим для цього є фотографії та відео. Якщо Ви хочете отримати згадку, при перегляді якої, навіть через десятки років, якість буде на вищому рівні – тоді вибирайте тільки професіоналів своєї справи. 

Ми пропонуємо зйомку випускних вечорів не тільки одним оператором, але і командою. Також, як додаткова опція, Ви можете замовити зйомку з безпілотника Вашої школи, селища чи улюблених краєвидів, що придасть фільму наповненості та художності.

Хочете напопнений відеофільм про своє день народження – Ви по адресу. Перед святом завжди рекомендую зустрітись для обговорення сюжету Вашого дня, адже це приводить тільки до кращих результатів робіт.