фотограф івано-франківськ

Моя команда

Коли майстерність фотографа чи відеооператора і професіоналізм його помічників сплітаються в одне ціле - народжуються дивовижні неповторні кадри. У роботі над створенням ідеального образу в кадрі, потрібна єдність думки, задуму і ідеї. Тому в команді повинні працювати люди, які розуміють один одного буквально з півслова. Моя команда налічує трьох основних фото-відео операторів, та декілька не постійних.

Петро Кондрат

Петро Кондрат

Оператор-монтажер, Режисер-постановщик, Фотограф
Мені дуже подобається розкривати характер і почуття людей у своїх фотографіях та відео, ловити щирі моменти, створювати кадри з настроєм і атмосферою, які будуть вас змушувати знову занурюватися в спогади, переживати моменти щастя, давати вам можливість, можливо з подивом, впізнавати себе і своїх близьких.
Ірина Кондрат

Ірина Кондрат

Фотограф, Ретушер, Дизайнер
В кожній своїй фотографії я прагну відобразити найяскравіші моменти навколишньої дійсності, передати щирі емоції, радість, щастя, наповнити знімки ідеєю. Як і фотосесія, ретуш фотографій - це друге моє улюблене заняття. Я приділяю стільки часу кожній фотографії скільки потрібно для того щоб вона мені дійсно подобалась.
Роман Стефуришин

Роман Стефуришин

Фотограф, Відеооператор
Я щасливий, коли вдається створити картинку, в якій є не тільки момент, історія, композиційна цілісність, а також оригінальне творче рішення. Таку, яку цікаво розглядати не тільки самому учаснику зйомки, але і сторонньому глядачеві; таку, де хочеться додумувати і співпереживати.

Як ми працюємо

Вам не потрібно бути професійними моделями, щоб отримати відмінні та живі фотографії чи відео. На зйомці, де необхідно, ми можемо легко зрежисирувати кадри від сцени до деталей пози і вашого погляду. Найчастіше ж ми проводимо зйомку так, що ви самі “ловите хвилю” і отримаєте задоволення від позування і придумування сюжетів, а нам залишається лише незначно коригувати іноді якісь деталі кадру і встигати фіксувати ваші емоції в кращих ракурсах.
Фотосесія, як і відеозйомка, – це легко і цікаво, це спільний творчий процес. Може бути що це стане одним з ваших яскравих пригод. Можливо, це буде зйомка-прогулянка. Можливо, це навіть виявиться для вас відкриттям нових себе, принаймні на знімках чи відео кадрах.;) Ми проведемо зйомку з тим поєднанням постановки і креативу або навпаки репортажу і традиційності, яке буде зручно саме вам.
Всі фотографії, звичайно ж обробляються, причому так, щоб акцентувати увагу на головних перевагах моделі, забравши все зайве. Кожна зйомка відео як мінімум підлягає монтажу та корекції кольорів. Якщо вам подобається наше портфоліо, можете бути впевнені, що весь матеріал з зйомки буде виглядати навіть краще, адже ми постійно розвиваємось і фотографії в портфоліо завжди старіші за ті що Ви отримаєте.
Ми дуже цінуємо Ваш час і розуміємо, що момент який мизнімаємо – неповторний. Тому дбаємо про те, щоб виключити будь-який форс-мажор: використовуємо додаткові запасні камери на фотозйомці та резервуємо дані на всіх етапах.
Термін обробки завжди залежатиме від нашої завантаженості, але будьте впевнені в тому, що всі роботи виконуватимуться в порядку черги. Оброблені фотографії та відео передаються в електронному вигляді на носіях або посиланням на архів для скачування. Можливо оформлення фотографій у вигляді фотокниг, на полотні тощо.

До зустрічі з Вами на зйомці! 😉