Послуги фото та відео зйомки

Виникли запитання?

Ціни на фото та відео зйомку

Яка повинна бути Вартість професійного фотографа чи відеооператора? Давайте попробуємо це вияснити або… чому так дорого?

Якість

Кожен професіонал несе велику відповідальність не тільки за збереження матеріалу, а й за якість виконаної роботи. Щоб ви залишилися задоволені фотографіями чи відео, підрядники повинні постійно розвиватися, бути в курсі сучасних весільних трендів, рости в професійному плані.

Професійне навчання весільних фахівців (різні семінари, майстер-класи, творчі зйомки) – невід’ємна частина їх роботи, яка вимагає від них істотних фінансових вкладень і, особливо, часу. Природно, в кінцевому підсумку це все відбивається на цінах. Відповідно, чим нижче ціна, тим, швидше за все, буде нижче рівень професійної майстерності та підготовки того чи іншого фахівця.

Техніка

Однією з ключових факторів якісної картинки, яка віддається замовнику – це професійна техніка. Як Ви думаєте, скільки вартує професійний фотоапарат? 1000 доларів? Ні! Техніка яку використовують дійсно професіонали вартує набагато дорожче. Для справки тільки один спалах, що підсвічує кадри вартує 500-700 доларів. А крім фотоапарата, об’єктива, який частіше дорожчий за саму камеру (і таких об‘єктивів має бути не 2 і не 3), спалаху у фотографа, відеооператору ще потрібні штативи, моноподи, аудіорекордери, мікрофони, відеосвітло не кажучи вже про безпілотники і різні системи стабілізації. Один хороший професійний штатив вартує біля 400 дол. І крім усього цього потрібно ще оновлювати техніку хоча б раз в 2-3 роки, щоб залишатися в тренді та підвищувати якість роботи.

Час

Дехто думає, що фотограф чи оператор приходять на зйомку і просто “поклацають” на кнопки і потім їм залишеться тільки записати матеріал на диск і віддати замовнику. Ні! Тривалість зйомки – це в кращому випадку тільки 10-20% всього часу, необхідного для того щоб віддати весь матеріал. Для прикладу: ретуш однієї фотографії може займати, в залежності від потреб, навіть декілька годин і більше. Звичайно, більшість сучасних клієнтів, як правило, не потребують багато “фотошопу” на їхніх фотографіях, але 2-5 хвилин з однією фотографією витрачається мінімум (включаючи відбір, конвертацію тощо). А якщо таких фотографій більше 1000?

Відеооператору для монтажа потрібно ще більше часу. Звичайно, можна просто склеїти все до купи і просто переконвертувати в один суцільний файл. Але зараз клієнти потребують фільми. А тривалість часу, яка необхідна для монтажу одного весільного фільму (залежно від потреб клієнта) може сягати і не один тиждень.

Досвід

Крім всього вище сказаного, Ви платите ще і за унікальні професійні знання і досвід, який напрацьовувався роками. Ви платите за впевненість у своєму святі, за спокій, за втілення вашої мрії і найпрекрасніші спогади. Звичайно, ви можете заощадити і найняти менш досвідченого фотографа або відеооператора. Але чи готові Ви так ризикувати? 

Досвід – це один з найбільш цінних ресурсів, адже саме він багато в чому визначає якість послуг, що надаються, тому не дивно, що послуги досвідченого професіонала не можуть бути дешевими.