Фотосесія в Івано-Франківську

Шукаєте професійного фотографа для того щоб зробити собі професійні фотографії? Тоді Ви по адресу. Ми можемо запропонувати Вам великий вибір варіантів співпраці. Просто подивіться наші роботи, і, якщо вони Вам подобаються, Ви завжди можете запитати все що Вас цікавить.

Фотосесія для дівчат. Фотосесія в парку, місті, вечором або в студії

Гарна фотографія це не тільки відображена привабливість вашої зовнішності, якісний знімок може відкрити завісу в ваш внутрішній світ, тонко інтригуючи стороннього глядача. Також це можливість створити та випробувати новий образ, вразивши не тільки інших людей, але навіть і самого себе.

Що Ви отримаєте, замовивши персональну фотосесію

Фотосесія для чоловіків

Хороша чоловіча фотосесія вимагає особливого підходу. Втім, як і багато елементів чоловічого стилю. Адже відомо, що все скривається в дрібницях. Фотосесії чоловіків найчастіше не мають на меті передати природну красу. Зате вони добре повинні підкреслювати ті чи інші риси характеру, розставляти правильні акценти. Пози для фотосесії чоловіків і хлопців повинні відображати найголовніше – внутрішній світ і вигідні якості людини. Тому не можна взяти і перерахувати красиві пози. Всі люди різні і по-різному хочуть виглядати на знімках. Фотосесії хлопців в цьому плані більш прості, припускають свободу самовираження. Пози для фотосесії чоловіків більш традиційні і стримані. Продумуючи образ для чоловічого фотосесії, потрібно тримати в голові кілька факторів. По-перше, цілі використання фото. Одна справа, якщо підсумкові знімки будуть використовуватися в роботі, і зовсім інша – якщо вони потрібні, щоб урізноманітнити стрічку на сторінці в соціальній мережі. У першому випадку, зрозуміло, більше підійде діловий образ, щоб передати правильне враження на потенційних клієнтів і партнерів. Для другого випадку більше підходить щось в жанрі лайфстайл: кежуал стиль в одязі, можливо, знімки з автомобілем. Тобто щось повсякденне. По-друге, важливий типаж людини. Існує не так багато виграшних образів, і для кожного грають роль особливості зовнішності. Буде краще, якщо образ гармонійно поєднається з природними даними.

Фотосесія Будуар

Фотосесія в стилі «Будуар» – це сміливий досвід для кожної дівчини. Пристрасть, грайливість, спокуса – скільки почуттів несе в собі кожен кадр! До таких фотосесій відносяться в основному: фотосесія в білизні, фотосесія в купальнику, фотосесія в бікіні тощо. Тобто це фотографії, в яких основний акцент на тілі моделі. Фотосесія в стилі Boudoir – створення колосального бездоганного жіночого образу, але при цьому, не доходячи до непристойності та цинічності.

Виникли запитання?

Як підготуватись до фотосесії?

По великому секрету поділюся з вами найбільшою мудрістю – результат фотосесії на 50% залежить від підготовки. І тут також друге відкриття – результат фотосесії залежить не тільки від фотографа, а й від вас самих.

1. Виберіть хорошого фотографа. Не такого, якого подружка порадила і роботи якого ви навіть не бачили. І не того, який дешевше був. А того, чиї фотографії вас чіпляють і собі ви хочете такі ж.

2. Визначтеся з концепцією, тривалістю і локаціями. Прогулянка по місту? Виїзд на природу? Фотосесія будинку або в студії? Буде це фотосесія на пару годин або день?

3. Одяг. Це один з найважливіших моментів! Якщо коротко, то ваша одяг повинен поєднуватися за кольором, стилем і пори року. Якщо дівчина в червоному сарафані, а хлопець в зеленому пуховику – це найгірший варіант.
Вибирайте одяг благородних кольорів – м’яких, приємних оку, що не дратують. Обов’язково однотонні: утримайтеся від клітин, малюнків і яскравих принтів. Все, що притягує до себе увагу, відволікає від головного – вашого обличчя. Тому леопардові лосини і гавайську сорочку потрібно залишити вдома.
Дуже добре виглядають на фотографіях пастельні відтінки. Насичені кольори потрібно вибирати більш обачно. Вони можуть як підкреслити ваш образ, так і зруйнувати його. Особливо, якщо це єдине яскраве пляма з усього образу. Наприклад, якщо весь ваш образ витриманий в ніжно-пудрових тонах, то червоний хустку на шиї – все зіпсує. Якщо Ваш одяг буде не сильно яркого кольору, то зробити на фотографіях одяг менш яркіший буде набагато важче (не вплинувши на загальну насиченість картинки), ніж з ненасиченого пастельного зробити яркий і насичений.

4. Аксесуари. Візьміть обов’язково хоч щось! Капелюхи, кольорові хустки, окуляри, парасольки, фрукти, однакові футболки, повітряні кулі, льодяники на паличці, квіти, різнокольорові цукерки – цей список можна продовжувати нескінченно.
Це не говорить про те, що з усім цим ми тільки і будемо фотографуватися. Зате пара-трійка таких кадрів значно урізноманітнює зйомку. Подивіться мою добірку аксесуарів для фотосесії на Pinterest і візьміть пару ідей на озброєння.
Якщо у вас світлий одяг, прихопіть з собою підстилку або плед непомітного кольору. Він стане в нагоді, щоб не побоюватися присісти або повалятися. Можна взяти великий і довгий шарф, хустку або покривало. 

5. Настрій. Переконайтеся, що всі учасники фотосесії якщо не в захваті від планованого події, то хоча б думка про це не викликає у них відрази. Якщо хтось категорично проти, не тягніть його насильно. Фотограф може створити всі умови для красивої фотографії, але виправити кислий вираз обличчя моделі йому під силу.

Тому емоційна складова все ж лягає на ваші плечі.