Зйомка Love Story в Івано-Франківську

Фотосесія чи відеозйомка Lovestory - романтична зйомка, яка розкриває почуття закоханої пари, що показує ніжність і красу відносин. Один з найяскравіших періодів в історії відносин двох людей - це час закоханості. Це час, в якому повно неймовірних емоцій і переживань, гідних того, щоб їх запам'ятали на все життя!

Варіанти зйомки лавсторі та що Ви можете отримати

  • Ми працюємо командою. Ви можете замовити як фото так і відео зйомку своєї історії кохання.
  • Вам не потрібно переживати за якість виконаних робіт адже Ви отримуєте висококваліфікованих спеціалістів які займаються своєю улюбленою справою вже більше 7 років. Зйомка проводиться виключно на професійну техніку.
  • Перед зйомкою лавсторі завжди зустрічаємось з клієнтами, обговорюємо сюжет, одяг, локації, побажання тощо. Це завжди приводить до найкращих результатів, які Ви можете дивитись нижче.
  • Ми з великою відповідальністю відносимось до кожного нашого клієнта. Вкладаємо наш великий внутрішній світ та часточку душі в кожен кадр як при зйомці, так і при постобробці.
  • Після замовлення зйомки лавсторі ми завжди обговорюємо зйомку, складаємо сценарій та сюжет, щоб молода пара вже була повністю готова до зйомки і знала що отримає.

Фотосесія лавсторі в Івано-Франківську

Дуже хорошим доповненням до фотосесії буде відеоролик-слайдшоу, який можна показати гостям на весіллі.

Відео зйомка лавсторі (Ваша історія кохання)

Не обов’язково бути на порозі весілля, щоб захотіти зробити фото чи відео зйомку в стилі love story. Кожна закохана пара, яка отримує задоволення від спілкування один з одним, часто хоче знайти ще й візуальне підтвердження своїх почуттів і відносин. Найкраще це зможе відобразити професіонал своєї справи. Головне – щоб людина, яка буде Вам проводити таку зйомку мала не менше бажання отримати красиві фото чи відео з Вашої сесії. Але для того, щоб фотосесія пройшла ідеально, слід до неї підготуватися як оператору, так і молодій парі. Адже чим більше часу віддавати підготовці – тим кращий результат буде на виході.

Замовте презентацію нашої роботи при зустрічі. Це завжди безкоштовно

Як підготуватися до зйомки love-story?

Коли ви знаєте, що вам потрібно – ви шукайте виконавця. З фотографом чи відеооператором просто, достатньо в інтернет зайти і подивитися пару-трійку (можливо – десятків) портфоліо і знайти те, що ближче до душі.

Не вибирайте вартість, дивіться на стиль, в тому числі – спілкування. При зустрічі з фотографом, не оцінюйте його як ремісника, а зрозумійте його, як людину: чи цікавий він вам, чи є взаємний інтерес, чи схожі ваші погляди.

Якщо ви знайшли свого фотографа, то не забудьте обговорити вашу ідею і вислухати пропозиції фотографа. Звичайно, можна сподіватися на досвід майстра, але краще підготуватися заздалегідь, принести з собою картинку або текст потрібного вам сценарію, а може – вже готовий приклад, який вам близький, взятий десь в інтернеті.

Локація підбирається під ідею. При виборі, крім ідеї, необхідно враховувати комфорт – від нього залежить ваша розкутість, підсумкова фотографія. Хороша практика – вибрати пару-трійку місць для розвідки, а після вибрати краще місце. Запасне рішення – хороша практика, але виключається, якщо ваша фотозйомка проводиться в фотостудії.

Не потрібно переоцінювати роль одягу. Її завдання підкреслити характер, іноді – стилізацію, все інше – зайве. Враховуйте практичність. Рекомендуємо обмежитися макіяжем в легкому стилі.  Головне – щоб Ви виглядали природньо. Із зачіскою простіше, кожен знає свої найкращі укладання.

Більшість фотозйомок love-story проводиться на пленері (природі), тому не забудьте визначити найкращий час для фотосесії. Температура повітря, кут світла, запас часу, все повинно бути враховано. З цим повинен допомогти Вам професіонал, якого Ви обираєте.

Знімальний день – не час сюрпризів. Тому найкращим буде якщо буде розписаний сценарій та сюжет зйомки.

Підготовка – не тільки зустріч або листування з фотографом, а й розуміння – не поспішай. У більшості випадків – одна-два тижні, щоб вирішити всі організаційні питання і налаштуватися самим.

Під час знімального дня будьте уважні до власних почуттів, думок, дотиків і стилю спілкування з коханою людиною. Дрібниці – найважливіше. Усі Ваші почуття передаються на фотографіях і відео.