Сімейний фотограф в Івано-Франківську

У Вас день народження? У Вашій родині народилася дитина? Ви хочете зібратися разом з бабусями і дідусями? У Вас річниця або інший важливий день в житті? Збережіть в пам'яті кращі моменти - замовте фотосесію у сімейного фотографа в Івано-Франківську. Допоможемо створити Вам ідеальні образи, підберемо одяг, локацію, напишемо сценарій зйомки. Все для того щоб у результаті отримали дійсно кращі кадри, які будуть радувати Вас довгі роки.

Дуже хорошим доповненням до фотосесії буде друк фотокниги. 

Фотокнига – не просто альбом з фотокартками. Це справжнє сховище сімейних цінностей, важливих моментів, яскравих загальних вражень, які можна повернути, глянувши на фотографії. Дизайн кожної сторінки – це окрема історія однієї події, одного дня чи одного взаємо доповнюючого моменту.

Напевно Ви не раз бачили у бабусі з дідусем величезні, громіздкі, пошарпані альбоми з наклеєними чорно-білими фотографіями. Чи замислювалися, навіщо вони їх зберігають? А може, прийшло і Ваш час створити подібний альбом? 

Що Ви отримаєте, замовивши сімейну зйомку

  • Ми працюємо як командою (фотограф та відеооператор чи 2 фотографи) так і по одному. Вам вже не потрібно шукати когось іншого.
  • Вам не потрібно переживати за якість виконаних робіт адже Ви отримуєте висококваліфікованих спеціалістів які займаються своєю улюбленою справою вже більше 7 років. Зйомка проводиться виключно на професійну техніку.
  • Завжди стараємось проводити попередні зустрічі перед зйомкою, щоб підібрати одяг, локацію, скласти сценарій і все це узгодити з клієнтами. Такий підхід веде тільки до кращих результатів.
  • Ми з великою відповідальністю відносимось до кожного нашого клієнта. Вкладаємо наш великий внутрішній світ та часточку душі в кожен кадр як при зйомці, так і при постобробці.
  • Позитивний настрій, який пануватиме під час зйомки буде спровокований не лише Вашим святом, але і тим, що улюблена праця завжди приносить радість працівнику і всім хто навколо нього.

Відео зйомка днів народжень

День, коли стаєш старшим на рік – день особливий, навіть якщо його не святкувати. Це свого роду початок відліку нового періоду в житті і надії на те, що цей новий відрізок часу буде більш світлим і радісним. А відеозйомка дня народження в Івано-Франківську – найпростіший спосіб зробити цей день ще більш особливим, збегігши спогад про нього. Відеооператор на день народження – це професіонал, який допоможе Вам це зробити.

Відеозйомка дня народження для нас – це не тільки документальним звіт, а відображенням емоцій, переживань всіх присутніх. Таке відео так приємно переглядати в колі сім’ї.
Відеооператор на день народження проведе якісну відеозйомку навіть в умовах поганого освітлення (завдяки професійному обладнанню). Якість, професійний монтаж і робота над звуком, правильне музичне оформлення – ось результат нашої роботи.

Фотосесія "Вагітність"

Вагітність – особлива пора в житті жінки. Ці 9 дорогоцінних місяців змінюють нас як зовні, так і зсередини! В очах з’являється особливий блиск, фігура набуває особливу жіночність, нові почуття зашкалюють з головою – адже прямо під твоїм серцем б’ється ще одне, зовсім маленьке! Хочеться зупинити час і відобразити ці щасливі моменти назавжди! Фотосесія вагітності – душевний і дуже інтимний процес. Досвід фотографа і його світлий погляд на світ – не просто бажані якості, а пряма необхідність і умова якісного і красивого результату зйомки. 

Фотосесія вагітних
Кажуть, що чим щасливіша відчуває себе жінка, тим вона красивіша. Тоді, з упевненістю можна стверджувати, що майбутні мами особливо прекрасні. Вони випромінюють неповторну теплу енергію, розквітають і занурюються в той щасливий стан, яке хочеться обов’язково запам’ятати і зберегти в пам’яті назавжди. Фотосесія “В очікуванні дива” покликана створити чудові кадри, які будуть служити приємним спогадом довгі роки. Така фотозйомка вельми вимоглива, тому до неї потрібно добре підготуватися.

Фотосесія вагітних Івано-Франківськ
Ви можете замовити фотосесію “В очікуванні дива” в будь-якому куточку Івано-Франківська. Фотографи допоможуть підібрати гарне місце, братимуть участь в створенні образу, а також виконають роль режисера-постановщика. Також зйомку можна провести в фотостудії.

Варіанти локації для зйомок:

  • фотосесія на вулиці (влітку, при гарній погоді – навесні і восени)
  • фотосесія в будинку чи квартирі
  • Фотосесія вагітності в студії. Коли за вікном бушує погода: холод, спека, вітер, дощ, сніг, затишні зали студії чекають щасливої майбутніх батьків в теплі і затишку. Для цього орендується фотостудія, яка вже спеціально підхотовлена для подібних зйомок.

Бодіарт, аквагрим, розпис хною (менді, мехенді)
Оригінальності та незабутніх вражень на фотографіях додадуть малюнки на тілі. Розпис хною для вагітних – це особливе мистецтво. Натуральна хна не несе шкоди, вона навіть корисна для шкіри, а розкішні малюнки здатні підкреслити жіночність і додати образу індійської інтимності. Якщо у фотосесії беруть участь діти – старші сестрички і братики, то дуже до речі буде аквагрим – цікава розвага і оригінальна прикраса дитячих обличь.

Фотоальбом «В очікуванні дива»
Цікава ідея втілення красивих фото вагітності – фотоальбом. Він може бути оформлений в класичному стилі або з оригінальною ідеєю, але головне – в індивідуальному дизайнерському рішенні. Якісні фотографії щасливих моментів, зібрані в книжковому палітурці будуть ще довго радувати око. Також фотоальбом «В очікуванні дива» прекрасно доповнить ваш домашній інтер’єр. 

Замовте презентацію нашої роботи при зустрічі. Це завжди безкоштовно

Як зробити результат Вашої сімейної зйомки кращим

1. Бути собою – це круто! Багато хто хоче одітися на фотосесію в такі костюми чи зробити такий макіяж, який їм в звичайному житті зовсім не властивий. Спробуйте одягнутися, як в повсякденному житті, намагайтеся виглядати природно, а радіти щиро. І ви отримаєте кращі кадри.

2. Розслабтеся і отримуйте задоволення. Коли Ви прийдете на фотосесію, не варто хвилюватися про те, як Ви будете виглядати на фото, як краще сісти, як посміхнутися, куди дивитися і т.д. В цьому випадку творча частина Вашого мозку буде заблокована намертво, і фото вийдуть «неживими». Будьте собою, жартуєте, веселіться, ведіть себе так само, як в звичайному житті. Прийшовши на фотосесію, спілкуйтеся, діліться новинами, розповідайте один одному анекдоти і веселі історії, одним словом, максимум природності і ніякого стресу! А наші сімейні фотографи зроблять, відберуть і оброблять кращі кадри.

3. Діліться любов’ю! Не соромтеся своїх почуттів. Покажіть, як щиро і зворушливо Ви любите свою другу половинку, своїх дітей, своїх батьків і родичів. Сім’я – найдорожче, що у нас є, тому при роботі в сімейної фотостудії покажіть, як Ви всіх любите, будьте щирими і безпосередніми.

4. Покажіть свої таланти і розкрийте захоплення. Ви любите кататися на велосипеді? Візьміть його з собою на вуличну фотозйомку! Хтось в Вашій родині – футболіст? Візьміть в сімейну фотостудію футбольний м’яч. Ваша дочка грає в шкільному театрі? Нехай візьме в студію свої кращі костюми. Будьте в пам’яті близьких такими, які Ви є!

5. Заплануйте сімейну фотосесію зараз, не відкладайте. Багато хто вважає, що сімейні фото – питання не важливе, чи не термінове, його можна відкласти на потім. Однак, ми дуже швидко міняємося, хоч самі цього деколи не помічаємо. Щоб зберегти найкращі моменти Вашого життя, робіть студійні зйомки та зйомки на природі регулярно, заведіть собі таку традицію. Так Вам завжди буде, що згадати і як підняти собі настрій навіть похмурим осіннім вечором.